KÜLTÜR & SANAT

SAYGI DEĞER KONUKLARIMIZ;

Dergimizin ilk sayısında siz değerli misafirlerimizi ağırlamanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. 2 ayda bir olmak üzere dergimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunma kararı almış bulunmaktayız.

Başlangıçta öz diyarbakır plus dergisini çıkarma düşüncesinde iken biraz tereddüt içerisinde olmamıza karşın ilimizin ve bölgemizin tarihi ve kültürel zenginliğini düşünerek bu hizmeti verme kararı aldık.

Bu yüzden diyarbakır ili başta olmak üzere hizmet verdiğimiz türkiyenin 7 bölgesinden sizlere seslemeye çalışacağız.

Tarihi çok geçmişe dayanan surlarımızın şahitlik ettiği güzel şehrimizin güzel insanlarına 32 yıldır 1. sınıf kaliteli hizmet vermenin gururu içerisindeyiz.

Gücünü geçmişte bu topraklarda yaşamış olan, onlarca peygamber ve sahabelerden, diyarbakırımızı kucaklayan surlarından, silvanda bulunan malabadi köprüsünden, bölgemize hayat veren dicle nehirinden, lice de bulunan ashabı keyf ten, tüm dinleri bir arada bulundurmasından ve sayamadığımız nice güzeliklerden almaktayız.

1981 yılından günümüze “sizi sevdiklerinize ulaştırır” sloganı ile siz değerli yolcularımıza Iğdır’ dan Marmaris’e Giresun’dan Mersin’e son model araç filomuzla ve kaliteli, güleryüzlü personelimiz ile hizmet vermenin bilinci ve çabası içerisindeyiz.

Diyarbakırımız’ın gururu olduğuna inandığımız öz diyarbakır seyahat ile nice mutlu yolculuklar dilerim.

Öz Diyarbakır Seyahat Yön. Kurulu Üyesi.
Remzi SEYHAN
Copyright © 2017 Öz Diyarbakır Seyahat